הגנרטורים של הונדה

סדרת EU

גנרטורים ניידים קומפקטיים, קלים, שקטים וחסכוניים בדלק.

 

סדרת EG

גנרטורים עם ביצועים משופרים, עמידים, חזקים ואמינים במיוחד.

 

סדרת EM

גנרטורים בטכנולוגיה מתקדמת, עמידים וחזקים במיוחד.

 

כיצד תבחר את הגנרטור שלך?

לחצו כאן טבלת ההשוואה המלאה שתכוון אתכם לבחירה הטובה והנכונה עבורכם!

מושגים מרכזיים בתחום הגנרטורים

 • Condenser / Inductive - קבל / השראתי

  גנרטורים בעלי קבל או גנרטורים השראתיים הם הנפוצים ביותר. הפשטות של הטכנולוגיה הופכת את הגנרטורים לחסכוניים ואמינים. גנרטורים אלה מתאימים להפעלת מכשירים עם התנגדות גבוהה.

 • DIGITAL AVR - וסת מתח אוטומטי דיגיטלי

  לווסת המתח האוטומטי דיגיטלי (D-AVR) יש יתרון משמעותי על פני וסת המתח האוטומטי המסורתי. לטכנולוגיה זו מספר יתרונות בהפעלת מכשירים שונים בהשוואה לווסת מתח אוטומטי (AVR).

 • (i-AVR) - וסת מתח אוטומטי חכם

  באמצעות שילוב של וסתי מתח אוטומטיים דיגיטליים (D-AVR) עם מנועים בטכנולוגיית i-Govener (וסתים אלקטרוניים), הונדה ייצרה מגוון גנרטורים משופרים עם מתח ותדירות יציבים. גנרטורים מסוג זה מיועדים לאתרי בנייה, לקמפינג, לחירום ולגיבוי מכשירים אלקטרונים רגישים.

 • INVERTER - ממיר מתח

  בשנת 1987 השיקה הונדה גנרטורים מסוג .INVERTER אלו גנרטורים המפיקים חשמל איכותי ללא תלות בסל"ד. טכנולוגיה חדשנית זו מאפשרת ייצור מכשירים קומפקטיים במיוחד המצוידים באלטרנטור קטן, שגודלו כמעט מחצית מגודלו של הגנרטור המסורתי. מיועדים להפעלת ציוד אלקטרוני רגיש כגון מחשבים. ה- INVERTER מספק חשמל מיועל עבור עומסים תגובתיים ועומסים אלקטרוניים, הדואגים לביצועים טובים של המכשיר. ל- INVERTER מספר יתרונות: אורך חיים ארוך יותר, שקט, קל וחסכוני בדלק.

קטלוג הגנרטורים של הונדה

אתה מוזמן להוריד ולצפות בקטלוג השלם, במידה וראית מוצר שמעניין אותך ולא נמצא באתר תוכל לבקש את המוצר ואנחנו נחזר אליך בהקדם

להורדת הקטלוג